KLUB 1,2,3… dla kogo ?

Klub 1,2,3 jest miejscem gdzie dorosłe osoby doświadczające kryzysów psychicznych spędzają czas angażując się w aktywności twórcze (np. rękodzieło, malarstwo), uczestnicząc w spotkaniach tematycznych (film, gry planszowe, gry karciane, spotkania dyskusyjne), rozmowach z psychologiem, organizując wspólne wyjścia.

Zapraszamy osoby doświadczające kryzysów psychicznych do kontaktu, celem bliższego zapoznania się ofertą Klubu 1,2,3.

Przy klubie funkcjonuje Punkt Informacyjny Radar. Kontaktując się z nami otrzymają Państwo informacje o placówkach/instytucjach na terenie Gdyni świadczących wsparcie dla osób  doświadczających kryzysów psychicznych i ich rodzin.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

Klub 1,2,3
Tel.: 797-993-618

Godziny otwarcia Klubu:
poniedziałki i piątki od godz. 11.00 do 18.00
wtorki, środy i czwartki od godz. 09.00 do 18.00
email: s.ogiejko@mopsgdynia.pl

Klub 1,2,3 podlega pod Zespół ds. Wsparcia Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni.

1. MOPS Gdynia
2.MOPS DON – Zespół ds Doradztwa i Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych

Wykonanie i obsługa techniczna:
Tomasz Dehn w roku: 2013

MOPS_logo_2-1